EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW I

W niedzielne przedpołudnie Młodzik I rozegrał mecz ligowy w Pasłęku z miejscową Polonią .Od początku meczu zespół Apki prowadził grę efektem tego był gol w trzeciej minucie ,który po indywidualnej akcji strzelił Kacper Legęza . Konsekwentna gra do przerwy zaprocentowała i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0-4 po bramkach Jakub Janczuro, Oskar Zabawa x 2 .
W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się i mecz zakończyliśmy wynikiem 1-7 w drugiej połowie bramki strzelili Anna Gliszczyńska ,Bartek Kobyliński ,Adam Wityczyn

Rozegraliśmy dobry mecz w , którym zrealizowaliśmy nasze przedmeczowe założenia co niezmiernie cieszy skomentował trener Grzegorz Sobotka

Skład AP :Maciej Surdykowski ,Tobiasz Ociepski ,Adam Wityczyn ,Dominik Król ,Oliwier Król ,Kuba Rafalski ,Kuba Pieczarka ,Kuba Janczuro ,Wiktor Nowicki ,Kacper Legęza ,Igor Pazdziorko ,Alan Stępień ,Anna Gliszczyńska ,Kacper Tyszkowski ,Oskar Zabawa ,Alan Zająć ,Bartek Kobyliński ,Mateusz Kiedynk