ORLIK II GRAŁ W BARCZEWIE I ZAJĄŁ X MIEJSCE

ORLIK II GRAŁ W BARCZEWIE I ZAJĄŁ X MIEJSCE

26.11.20107 r chłopcy z rocznika 2007 i 2008 wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez klub Pisa Barczewo pod nazwą „ Mikołajki z Pisą”. Turniej był mocno obsadzony, a zagrali w nim m.in. Naki Olsztyn, AP Stomil Olsztyn, Czereś Olsztyn , Granica Kętrzyn czy też gospodarze Pisa Barczewo.
Drużyna prowadzona przez Łukasza Kiedynk i Damiana Liberta zagrała swój debiutancki turniej rozgrywany na hali. Naszym zawodnikom w potyczkach z bardzo mocnymi rywalami nie zabrakło ambicji, walki i determinacji…. ale niestety jeszcze troszkę umiejętności, a przede wszystkim ogrania i jakże cennego doświadczenia. W każdym meczu niestety płaciliśmy tzw. „frycowe debiutantów” i ponosiliśmy minimalne porażki. Trenerzy Łukasz i Damian chcieli bardzo podziękować chłopcom za wielki trud włożony w turniej, za emocje. Jesteśmy z Was bardzo dumni!!! A na wyniki przyjdzie jeszcze czas!!! Podziękowania również dla rodziców, którzy mimo wczesno-porannej godziny wyjazdu wybrali się do Barczewa, aby dopingować naszą drużynę.
Wyniki rozgrywanych meczy:
AP Ostróda – Naki Olsztyn 0:2
– Czereś Olsztyn 1:3
-Tęcza Biskupiec 0:2
– FUN Futbol Olsztyn 1:2
– MKS Jeziorany 1:2

AP OSTRÓDA zagrało w następującym składzie:
Igor Graczyk, Bartek Łupaczewski, Wiktor Wielechowski, Piotrek Cymbrak, Michał Pawłowski, Antoś Wojciechowski, Remek Pasilis, Michał Krajewski, Nikoś Podolski

Zobacz również