Przełamanie trampkarzy . Wygrana w Olsztynie

Po dwóch porażkach z Małym Jeziorakiem i najwyższej w tej rundzie z Rona Ełk (6:1), przyszedł czas na próbę przełamania i zaprezentowania się dużo lepiej niż do tej pory. Przeciwnikiem trampkarzy prowadzanych przez Macieja Czerkawskiego  był AS Stomil Olsztyn.
Mecz rozpoczął się naszym brakiem koncentracji i po dwóch błędach własnych po 20 minutach przegrywaliśmy 0:2 te dwa ciosy nie podłamały Nas i jeszcze przed przerwa za sprawa Mateusza Złotowskiego strzeliliśmy kontaktowego gola. W drugiej odsłonię ruszyliśmy do ataku i stwarzaliśmy sobie niezłe sytuacje po dwóch z nich strzeliliśmy 2 bramki i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:2

AP Ostróda – AS Stomil Olsztyn 3:2

Skład: Bruździak Krzysiek Laskowski Marcin Błaut Mateusz Tyburski Przemek Kędzierski Kornel Okoniewski Kacper Pawelec Olek Kordek Wiktor Złotowski Mateusz Dawidko Kuba Jarzyło Stefan Wójcik Szymon Duda Kewin Liberacki Adrian